• ממה התכשיטים עשויים?

התכשיטים עשויים ממגוון סוגי חומרים: אבני חן, קרמיקה, עץ, זכוכית, פלדת אל חלד (מתאימה גם לבעלות עור רגיש ומאופיינת במשקל קל), פליז (מתכת בעלת גוון זהוב, אינה מכילה ניקל ומתאימה לעור רגיש), וסגסוגת מתכות בציפוי בגווני ברונזה/ נחושת/ כסף.

התכשיטים המצופים זהב מצופים בשכבה איכותית של 24K שנשמרת לאורך זמן. תכשיטים אלה אינם מיועדים לרחצה, ועל מנת להנות מהתכשיטים לאורך זמן יש להקפיד להרחיקם ממים, לחות וחומרים שעלולים לפגוע בציפוי.


  • האם התכשיטים מתאימים לעור רגיש?

באופן כללי, לבעלות עור רגיש אני ממליצה לבחור בתכשיטי פלדת אל-חלד, שמתאימים לעור רגיש ונוחים לשימוש (במיוחד כשמדובר בעגילים). עם זאת, מומלץ להתייעץ באופן אישי לפני ביצוע הרכישה, כדי להימנע מאי נעימות.


  • האם ניתן להתקלח עם התכשיטים?

על מנת להנות מהתכשיטים לאורך זמן, מומלץ לאחסן אותם במקום יבש ולהרחיקם מלחות. יש להסיר את התכשיטים לפני מגע עם מים, בשמים, קרמים וחומרי ניקוי. כמו כן, מומלץ לאחסן את התכשיטים במקום סגור ויבש, ולהימנע מהשארתם לאורך זמן בחדר האמבטיה.


  • האם יש אחריות על התכשיטים?

ישנה אחריות על התכשיטים הנמכרים באתר, למשך חצי שנה מרגע ביצוע ההזמנה. האחריות אינה חלה על פריטים שנקרעו/נשברו/ניזוקו בעקבות שימוש לא סביר או מגע מתמשך עם מים (כפי שפורט בשאלה הקודמת).